Show Menu

alesia29

About alesia29

  • idk28
  • Cheatographer since 6 February, 2023.

Stats

  • 2 Cheat Sheets
  • 3 Cheat Sheet Pages
  • 3,755 Cheat Sheet Views

Cheat Sheets By alesia29

2 Pages
  (0)
Analiza te shkurtra per rrathet e ferrit.
31 Jul 23
1 Page
  (0)
Disa nga llojet e energjise, perkufizimet dhe shendrrimet me te shpeshta. Energjia kinetike dhe ajo potenciale jane te shpjeguara me gjere.
6 Feb 23